Warunki i wyposażenie naszego ośrodka dla seniorów

Na seniorów w naszym ośrodku czekają komfortowe, dwuosobowe pokoje, w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty i akcesoria. W każdym z nich znajdują się dwa wygodne łóżka, pojemne szafy, stolik i krzesło. Całe wyposażenie i wystrój stwarzają domową atmosferę. Do dyspozycji oddajemy także łazienki wyposażone w prysznic i wannę przystosowaną do osób niepełnosprawnych. Nasz prywatny dom spokojnej starości to miejsce przyjazne i komfortowe. Jeśli szukają Państwo idealnego ośrodka dla bliskiej osoby, w którym nie tylko poczuje się dobrze, ale będzie także miała profesjonalną opiekę, zapraszamy do Ambrozji. To jedyne takie miejsce w Polsce. 

W czym jeszcze możemy służyć?

Poza sypialniami dla seniorów i łazienkami, zapewniamy także dostęp do świetlicy, w której nasi pacjenci mogą oderwać się na chwilę od rzeczywistości. Pokój został wyposażony w wygodne sofy i telewizor. Na życzenie seniorów możemy także udostępnić im gry, książki lub czasopisma, dzięki którym czas będzie upływał miło i przyjemnie.

Zapewniamy przy tym całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza. Dbamy o zdrowie i samopoczucie naszych pacjentów kompleksowo.